Daha hızlı… Daha Etkili… Daha Güçlü…

ALEXANDRITE CANDELA MINI

Daha hızlı… Daha Etkili… Daha Güçlü…

ALEXANDRITE CANDELA MINI TEKNİK SERVİS HİZMETİ, EĞİTİMİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ.

“Candela’nın sahip olduğu epilasyon uygulamalarındaki en iyi Lazer şimdi daha da iyi. Daha hızlı olması ve daha uzun atım süreleriyle, uygulamalarınızdaki seçenekleri arttırıyor, ayrıca kullanıcı dostu arayüzü ve kademeli handpeace mekanizması sayesinde spot büyüklükleri kolayca değiştirilebiliyor. Zaten çok iyi olan bir cihaz çok daha ileri taşınmış.”

Öncü Teknoloji, Yeniden Hayal Edildi ve Tasarlandı

GentleLASE PRO estetik endüstrisinin epilasyon, epidermal pigmente lezyonlar ve kırışıklık tedavisi için üretilmiş, en önde gelen lazer’inin yeniden hayal edilip şekillendirilmiş halini temsil etmektedir.

Daha hızlı ve ileri seviye özelliklerin eklenmiş olması ile üstün sonuçlar elde edilmesini sağlamaya ve kullanıcılarının ve hastalarınının güvenini kazanmaya devam edecektir.

Candela KaIitesiyle Uygulamalarınızı Daha da İleriye Taşıyın

İleri teknolojisi ve artırılmış kapasitesiyle GentleLASE PRO non-invasif tedavilerinizde seçebileceğiniz en doğru lazer sistemidir.

Uygulama Alanı
  • Lazer Epilasyon: Tüm cilt tiplerinde istenmeyen tüylerde%90′ a varan başarı
  • Pigment Lezyonlar: Güneş lekesi, çiller, cafe-au-lait, melazma, seboroik keratozlar
  • Vasküler Lezyonlar: Hemanjioma, telanjiyektazi
  • Cilt Gençleştirme: Kırışıklık giderme

Daha Kısa Sürede… 

Dünyadaki en geniş spot büyüklükleri 

Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için Gentle Lase Pro ile diğer sistemlerden çok daha kısa sürede konforlu uygulamalar için.