Ağrısız, Hızlı, Etkili

KARBON PEELING DÖVME SİLME MAKİNESİ

En Yüksek Performanslı Cilt Bakım Cihazları

KARBON PEELING DÖVME SİLME CİHAZI TEKNİK SERVİS HİZMETİ, EĞİTİMİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ.

Picosecond Laser Pico Lazer Cihazı Nedir?

Leke tedavisinde ve dövme silmede kullanılmakta olan en etkili sistemdir. Bu ürünün en önemli özelliği ise lazer kullanılarak yapılan dövmeleri silme seanslarını 15 seanstan 3-4 seansa kadar indirmesidir. Picosecond Laser Pico Lazer Cihazı enerjisini saniyenin trilyonda biri kadar gönderebilmektedir. Lazer 755 ve 532 çift dalga boyu ile 550-750 picosaniye atış süresinde çalışmaktadır. Picosecond Laser Pico Lazer Cihazı günümüz sektöründe kullanılmakta olan tüm dövme silme makinelerine nazaran daha farklıdır. En önemli özelliği ise enerjinin atım süresinin oldukça kısa olmasıdır. Bu ürün piyasaya girmeden önce kullanılan makine 8 kat daha fazla zaman ve enerji harcayarak dövme silme işlemini gerçekleştirmekte idi.

Picosecond Laser Pico Lazer Nasıl Etki Eder?

Bu ürünün atım süreci saniyenin trilyonda biri olarak gerçekleşmektedir. Picosecond Laser Pico Lazer Cihazı böylece dövme içerisinde yer alan dövme boyalarını daha küçük parçalara bölebilir. Dövme boyaları ne kadar hızlı küçülürse o kadar çabuk biter işlem. Vücut kendi hücreleri sayesinde bu boya kalıntılarını daha kolay atmaktadır. Picosure bir picosaniye lazeridir ve iki dalga boyu üretebilmektedir. Siyah, mavi, lacivert, yeşil renkler 755 nm olan başlık ile hedef edinilir.  Sarı, kırmızı, turuncu, mor renkler ise        532 nm ile hedeflenir. Bazı dövmeler birkaç rengi birlikte içerdiği için bu dövmelerin tedavisinde Picosure bütün renkleri görebilme özelliğine sahip olduğundan çok daha büyük avantaj sağlamaktadır. Koyu lacivert ve siyah dövmelerin tedavisinde Picosure sayesinde çok başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Picosure bu renge sahip olan dövmelerde seansları %50 daha az oranda azaltmaktadır. Sadece siyah ve lacivert dövmelerde değil mavi ve yeşil dövmelerin daha etkili şekilde silinebilmesi için Picosecond Laser Pico Lazer Cihazı diğer lazerlere nazaran çok daha fazla etki eder.

Tedaviler Ağrılı Mıdır?

Picosecond Laser Pico Lazer Cihazı ile gerçekleştirilen dövme silme tedavileri tabi ki diğer lazer cihazlarına göre çok az hissedilmektedir. Bunun nedeni ise kısa atım süresi sebebi ile etkisi fotomekanik bir etkiden oluşmaktadır. Ses dalgaları şeklinde meydana gelmektedir. Ayrıca Quartus Pikolazer sayesinde dövme tedavi seansları toplamda 3-4 seans kadardır. Tabi ki istisna tedavilerde daha az veya daha fazla sürme olasılığı da vardır. Picosaniye lazeri sayesinde dövme tedavisinde ki seanslar en az %50 oranında azalmaktadır. Picosure dövme seansları arasında en az 4 veya 6 haftalık süre geçmelidir.

Picosecond ile Dövme Tedavisi Sonrası İz Kalmakta Mıdır?

Picosecond Lase Pico Lazer Cihazı ile gerçekleştirilen dövme tedavilerinde iz kalmaz. Bunun en büyük nedeni ise cihazın ısı etkisi yaratmadan çalışmasıdır. Bundan ötürü pigment hücrelerine zarar verilmez ve ısının etkisi ile de yanığa benzer izlerin gelişimi ortadan kalkar. Dövme tedavisi sırasında oluşan ciltte ki renk değişiklikleri de birkaç ay içerisinde kaybolup yok olacaktır. Hatta öyle ki dövme yapım aşamasında ki izleri de başarıyla ortadan kaldırmaktadır.

Quartus Picolazer Cihazının Avantajları

Quartus lazer cihazları ileri teknoloji ile donatılmıştır. Uygulamalar esnasında cildi hasarlara karşı korumaktadır. Cihaz hızlı etkili özelliğine de sahip olduğu için uzun süren seansları yarı yarıya hatta daha fazla kısaltmıştır. Son derece rahat ve güvenli kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca melanin çözeltisi kesinlikle olmaz ve de melanine zarar veremez. Cihazın kullanımı da oldukça kolaydır.