Ağrısız, Hızlı, Etkili

MAGSLIM ZAYIFLAMA CİHAZI

En Yüksek Performanslı masaj ve zayıflama Cihazları

MAGSLIM ZAYIFLAMA CİHAZI TEKNİK SERVİS HİZMETİ, EĞİTİMİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ.

MAGSLIM HAKKINDA

MAGSLIM, non-invaziv ve non-invaziv yüksek enerjili konsantre elektromanyetik dalga enerjisi teknolojisini kullanır ve 600 klinik araştırma verisi, güvenlik ve etkililiğini şekillendirdiğini gösterir.

Yüksek enerjili odaklanmış elektromanyetik dalgalar, kas dokularını cildin altında 7 cm derinliğe kadar invazif olmayan bir şekilde güvenli bir şekilde girer, motor nöronlarını tetikler, (tıpkı beyin motor nöronları uyarmak için bilgi gönderir gibi) ve daha sonra sürekli sürekli kas kasılmasını tetikler Aksiyon potansiyelleri nedeniyle, yüksek frekanslı aşırı eğitime ulaşmak kas liflerinin yaklaşık% 100’ünü aktivite üretirken, genel egzersiz sadece% 20-30’a ulaşabilir.

Kasların aşırı süper kasılması sürecinde, bazı kas lifleri kırılır, kasların derinden yeniden şekillenmesine ve büyümesine izin verir ve yeni kollajen zincirleri ve yeni kas lifleri üretir, yani kalın kas liflerinin, güçlü ve sağlam kasların kalınlığını arttırır, Mükemmel çizgiler.

Aynı zamanda, süper kas kasılması kas hücrelerinin enerji gereksinimlerini büyük ölçüde artırır, daha fazla epinefrin salar, çok sayıda yağ hücresini hızlı bir şekilde parçalamaya yönlendirir ve kas kasılması egzersizi için yağ yakan büyük miktarda ATP enerjisi üretir, temel metabolik hızı artırır, Böylece tedaviden sonra, hatta uyku sırasında selülit devam edebilirsiniz.

Kaslar güçlü bir şekilde geri çekildiğinde, kan ve lenf sıvıları sıkılır ve akış hızını hızlandırmak için serbest bırakılır. Akış hızındaki artış, vücudun&metabolizmasını hızlandırır, yağın ayrışması ve vücuttaki atık toksinlerin attığı atıkları giderir ve bağışıklığı geliştirir.

Dış besin maddelerinin cilde nüfuz etmesini hızlandırın, emilimi hızlandırın ve iç besin maddelerinin iletimini hızlandırın, kırık myofibrilleri hızla onarın.