Ağrısız, Hızlı, Etkili

PASİF JİMNASTİK CİHAZI

En Yüksek Performanslı PASİF JİMNASTİK Cihazları

PASİF JİMNASTİK CİHAZI TEKNİK SERVİS HİZMETİ, EĞİTİMİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ.

Quartus Pasif Jimnastik Cihazı

Pasif jimnastik, vücuttaki çalışmayan kasları radyo dalgaları sayesinde hareketlenmesini sağlayan bir sistemdir. Çalışmayan kasların olduğu bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak o bölgeye düşük voltajlı elektriğin ulaşması sağlanır. Quartus Pasif Jimnastik Cihazı sayesinde bölgedeki kaslar çalışmaya başlar ve böylece fiziksel güç harcanmış gibi vücutta enerji harcanması sağlanır.

Neden Quartus Pasif jimnastik Cihazı
  • 10 çıkışlı
  • 20 pedli
  • Otomatik ve manuel programlı
  • Özel göğüs pedi
  • Yüzdeki kırışıklıklar için özel pedler
Quartus Pasif Jimnastik Cihazı

Güzellik salonu ekipmanları arasında vazgeçilmez olarak yer alıyor. Çünkü yukarıda belirttiğimiz özellikler sayesinde hem kolay bir kullanım sağlıyor hem de mükemmel sonuçlar veriyor. Cihazımız, bağlandığı bölgedeki kaslar üzerinde pasif jimnastik, yağ parçalama, lenf drenaj ve toparlanma hareketleri yaptırmaktadır. Bu sayısız ve kusursuz hizmetimiz sayesinde güzellik salonu cihazları arasında vazgeçilmez olarak yerimizi alıyoruz.

Pasif Jimnastik Ne Kadar Sürer

Quartus Pasif Jimnastik Cihazı ile bu süre 15 seans olarak gerçekleşmektedir. Kişiye bağlı bazı durumlarda bu seans sayısında değişimler gerçekleşebilir. Seanslar haftada 3 ile 5 gün arasında değişmektedir. Kesin sonuç için seanslar aksatılmamalıdır. Bir seans ortalama olarak 30 – 35 dakika arasında değişmektedir. Düzenli ve programlı olarak uygulanan seanslar sonucunda 10 seanstan sonra kişi, etkileri rahatlıkla hissetmeye başlayacaktır.

Pasif Jimnastik Hangi Durumlarda Etkisini Kaybeder
  • Belirlenen seanslar aksatılırsa
  • Kişinin metabolik sağlık durumunda sorun varsa
  • Kişi fiziksel aktivitelerini gerçekleştirmiyorsa
  • Kişi beslenme düzenine dikkat etmiyorsa

Bu gibi durumlarda uygulanan seanslarda istenilen başarı sağlanamayabilir ya da uygulamadan geç cevap alınabilir. Kişinin yapması gereken öncelikle bu konuda bilinçlenmesi ve üzerine düşen görevi yerine getirmesi olacaktır.

Pasif Jimnastik Cihazı ile Zayıflamak Ne Kadar Mümkün

Quartus Pasif Jimnastik Cihazı, vücuttaki kasların çalışmasını sağlarken vücuda egzersiz yapıyor gibi etki verir. Bu etki sayesinde metabolizma fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı gerçekleştirir. Kalorilerin yakılmasıyla beraber vücuttaki yağ hücreleri, bu radyo dalgalardan etkilenir ve aldığı uyarı sayesinde bu yağ hücrelerini vücuttan atmak için harekete geçer yani birebir etki vermese de kilo kaybında rol alır.

Quartus Pasif Jimnastik Cihazı ile güzellik salonunuzda harikalar yaratın. Müşterilerinize kusursuz ve eksiksiz hizmet vererek onların memnuniyetini yüksek tutun. Kaliteli, güvenilir, kesin çözümlü ve garantili ürünümüzle salonunuzda harikalar yaratmaya devam edin. Detaylı bilgi için lütfen 0850 44115 77 numaralı telefondan bizimle iletişime geçin.