Ağrısız, Hızlı, Etkili

SOPRANO ICE

Ağrısız - Yan etkisiz - Hızlı - Konforlu - Etkili

SOPRANO ICE TEKNİK SERVİS HİZMETİ, EĞİTİMİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ.

Soprano ICE ülkemizde Buz Lazer™ adı ile lanse edilmiştir. Buz Lazer™ 810 nm Diode dalga boyuna sahip FDA onaylı lazer epilasyon sistemidir. Tüm cilt ve kıl tiplerinde yılın her mevsiminde lazer epilasyon yapılabilmesini sağlayan yenilikçi ve patentli teknolojilere sahiptir. Hakkındaki klinik çalışmalarla etkinliği kanıtlanmıştır.

Buz Lazer™ epilasyon yöntemi, bronz ten dahil tüm cilt tiplerine ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerine çözüm sunmak için geliştirilmiştir. Ütüleme epilasyon tekniğinin yaratıcısı Alma Lasers bu eşsiz özelliğini Buz Lazer™ sisteminde de kullanmaktadır.

BUZ LAZER BAŞLIĞI

Buz Lazer™ uygulama esnasında buz gibi soğuyan başlığı ile cildi -3° C’ye kadar soğutarak cildi serinletir, ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldırır. Bu gelişmiş soğutma sistemi epilasyon sırasında duyulan ağrıyı da ortadan kaldırmıştır. Nerdeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon sunan Buz Lazer™ son derece konforlu bir uygulamadır. Yaz ayları dahil her mevsim uygulama yapılabilmesine imkan veren Buz Lazer™ kadın ve erkek epilasyonunda etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir.

daha fazla bilgi

Buz Lazer™ tedavi başlığı 2X1 cm tarama alanına sahiptir. Geniş tarama alanına sahip bu tedavi başlığı sayesinde Buz Lazer™ ile epilasyon çok daha hızlıdır. Epilasyon seanslarının süresi yarı yarıya kısalmıştır.